Księgowa / Księgowy

Job description

11 bit studios to firma wyspecjalizowana w tworzeniu i wydawaniu gier video. Jesteśmy spółką akcyjną notowaną na GPW. Rezydujemy w Warszawie, ale działamy na całym świecie. Możesz nas kojarzyć z This War of Mine, a obecnie z naszego najnowszego projektu – Frostpunk. Kolejna gra to kolejne wyzwania, dlatego rozbudowujemy nasz zespół.

Twoje zadania:

  • Obsługa Aplikacji Sprzedażowej, wystawienie faktur sprzedaży, analiza umów z klientami,

  • Analiza należności, potwierdzanie sald z kontrahentami zagranicznymi,

  • Rozliczenia związane z podatkiem u źródła, przygotowywanie raportów dla potrzeb rozliczeń z klientami,

  • Wycena rozrachunków w walucie, analiza różnic kursowych,

  • Księgowanie wyciągów bankowych w systemie elektronicznym, konta złotówkowe oraz walutowe,

  • Udział w procesie zamykania kwartalnych i rocznych Sprawozdań Finansowych (IFT, Noty do SF, obliczanie i księgowanie rezerw kosztowych i przychodowych),

  • Wprowadzanie pozostałych dokumentów do systemu księgowego.

Job requirements

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • Masz minimum cztery lata doświadczenie w księgowości,

  • Dobrze znasz system finansowo-księgowy RAKSSQL, ENOVA,

  • Dobrze znasz program MS Excel.

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,

  • Cechuje Cię samodzielność, gotowość do przejmowania odpowiedzialności i rzetelność w realizowaniu powierzonych zadań.

Możemy Ci zaproponować:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontraktu B2B,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Budżet na szkolenia jakich potrzebujesz,

  • Systemy premiowe: premie roczne, system motywacyjny (akcyjny),

  • Pakiet benefitów: karta Multisport i prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • Wyjazdy na eventy branżowe i imprezy integracyjne,

  • Pracę w nowoczesnym biurze ulokowanym 7 min drogi od stacji Metro Dworzec Wileński.

Jeżeli myślisz, że szukamy właśnie Ciebie, wyślij nam swoje CV, klikając w przycisk "Aplikuj".