Junior Video Editor

Job description

Dział marketingu w 11 bit studios poszukuje osoby na stanowisko Junior Video Editor. Twórz trailery i inne materiały promocyjne do światowych hitów, jak Frostpunk oraz This War of Mine. Dołącz do nas i pomóż nam wypromować nasze nowe gry!

Twoje obowiązki:

  • Montaż trailerów i innych formatów reklamowych do naszych gier.
  • Nagrywanie gameplayów oraz przygotowywanie konkretnych scen z gier.
  • Renderowanie trailerów oraz innych materiałów multimedialnych.
  • Wykonywanie zdjęć oraz ich obróbka.
  • Pomoc przy przygotowywaniu planów oraz nagrywaniu materiałów reklamowych w studio filmowym.

    Job requirements

    Wymagania:

    • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Podstawowa znajomość programów Adobe Premiere Pro oraz Adobe After Effects.
    • Umiejętność nagrywania materiałów wideo z gier.
    • Bycie aktywnym graczem.
    • Język angielski i polski na co najmniej komunikatywnym poziomie.
    • Dobra organizacja pracy.
    • Duża chęć do rozwoju i nauki nowych rzeczy.

    Duży plus za:

    • Wykształcenie kierunkowe oraz odbyte kursy związane z edycją wideo.
    • Obsługa aparatu w zakresie fotografowania oraz nagrywania.
    • Podstawowa znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator oraz Adobe Lightroom.
    • Wcześniejsze doświadczenie w branży gier lub tech.

    Oferujemy Ci:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Budżet na szkolenia jakich potrzebujesz.
    • Atrakcyjny system premiowy: premie roczne, system motywacyjny (akcyjny).
    • Pakiet benefitów: karta Multisport i prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich.
    • Wyjazdy na imprezy branżowe i integracyjne.
    • Pracę w nowoczesnym biurze ulokowanym 7 min pieszo od stacji Metro Dworzec Wileński i Warszawa Wschodnia (na czas epidemii możliwość pracy zdalnej).