Junior Storefront Specialist

Job description

Do działu Business Development poszukujemy osoby, która będzie odpowiadać za to, żeby nasze karty produktów na wszystkich storefrontach prezentowały się jak najlepiej, zawsze były zgodne z aktualnym stanem gry i najlepszymi praktykami rynkowymi. Naturalnie 11 bit studios nie prowadzi własnego e-commerce, jako takiego, ale nasze strony produktów na platformach sprzedażowych oglądają miliony ludzi.

Twoje obowiązki:

  • Wprowadzanie i aktualizowanie opisów produktów na platformach posiadających CMS (Content Management System), np.: Steam, Epic Games Store, Microsoft Store,

  • Wprowadzanie i aktualizowanie opisów oraz assetów w FTP (File Transfer Protocol) dla partnerów nie posiadających CMS,

  • Zlecanie wymaganych materiałów promocyjnych działowi marketingu,

  • Pilnowanie harmonogramu submisji materiałów do partnerów i zgłaszanie ryzyk związanych z tym harmonogramem,

  • Aktualizowanie systemów Jira oraz Confluence.

    Job requirements

    Wymagania:

    • Minimum półrocznego doświadczenia w obszarze e-commerce,

    • Zainteresowania oraz znajomości branży gier,

    • Chęci rozwoju i pozyskiwania wiedzy,

    • Wysokich zdolności komunikacyjnych,

    • Proaktywności,

    • Wysokich umiejętności organizacji pracy własnej,

    • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2.

    Duży plus za:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gier,

    • Doświadczenie w zakresie zarządzania kartami produktów.

    Oferujemy:

    • Elastyczny godziny pracy,

    • Budżet szkoleniowy,

    • Bonus roczny,

    • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport,

    • Lekcje języka angielskiego,

    • Możliwość skorzystania z prywatnej pomocy psychologicznej,

    • Wyjazdy na wydarzenia branżowe,

    • Nowoczesne biuro w okolicy Dworca Wileńskiego oraz Dworca Wschodniego.